PORADÍME!

Dlouhodobě spolupracujeme s živnostníky i s velkými firmami

O: Jsou Vaše e-shopy drahé?

Jakákoliv investice do našich produktů musí být pro zákazníka efektivní, jinak by neměla smysl. Jakmile budeme mít informace, co vlastně potřebujete, navrhneme adekvátní řešení. I levné řešení nemusí být neperspektivní. Můžeme stavět systém postupně tak, aby investice byly rozloženy v čase a také se zároveň vracely.

O: Prodeji na Internetu moc nerozumím, jak mám začít?

Problematiku Vám jednoduše vysvětlíme a povedeme Vás v postupných krocích. Bez stresu. Vy si budete dělat svou práci, která bude ještě zúročena internetovým prodejem. My uděláme tu potřebnou na Internetu.

O: Mám starý web, co s ním?

Stará doména je cenná a některé informace se také dají použít. Nicméně internetové prezentace jsou o změnách a o novinkách. Možná, že stará administrace půjde zaktualizovat. V každém případě je třeba web spustit na zabezpečeném protokolu (https) a zajistit, aby se stránky správně zobrazovaly mobilním zařízením.

O: Jak řešíte provozování e-shopu pro Vaše zákazníky?

Jsou firmy, které nemají vlastní pracovníky, kteří by se e-shopem zabývali. Postavíme na naše náklady e-shop, naplníme ho zbožím a zajišťujeme jeho kompletní provoz. Zákazník pouze fyzicky odesílá balíky na zakladě námi připravených podkladů (např. pro přepravce). Platí nám dohodnutou provizi z uskutečněných objednávek.

O: Pracujete i pro zákazníky, kteří využívají e-shopy od jiných firem?

Ano. Upravujeme, modernizujeme i např. tzv. krabicové e-shopy. Nezřídka také hromadně připravujeme nové produkty nebo změny cen nebo jiných parametrů. provádíme také legislativní aktualizace - třeba GDPR.

O: Potřebuji vůbec internetovou reklamu?

Propagace webových stránek, produktů služeb nebo e-shopů na Internetu může probíhat mnoha způsoby a spousta je jich i zadarmo, ale profesionální obchod se bez placené reklamy neobejde. Trh je vším prakticky nasycen a konkurence je obrovská. Na druhou stranu nemusí být on-line reklama drahá. Efektivitu této reklamy lze relativně přesně měřit a vyhodnocovat.