Proč to děláme?

o nas

Kdysi v dávných dobách jsme pracovali v úplně jiných oborech. Postupem doby nám vznikaly specifické potřeby v oblasti počítačů a Internetu. Mnoho firem nám vytvářelo řešení na míru, ale vždycky jsme si to museli nakonec vymyslet a dotáhnout do konce sami. Prostě jsme se to všechno museli naučit. Dnes už lecos umíme a to se snažíme našim zákazníkům předat, ale s pohledem na problém z jejich strany.

Důvěrně známe provozní náklady firem, rabaty a marže na zboží, problémy se zaměstnanci, úskalí dodavatelsko-odběratelských vztahů, potíže s dopravci, legislativní nástrahy apod. Myslí si někdo, že toto nepatří do tvorby internetových obchodů, stránek a do on-line marketingu?

 

Jak to děláme?

 
4
Zaškolíme a podpoříme Vás

Budete-li mít zájem zaškolíme Vás pro činnost, která je pro Vás zajímavá. Ať už je to aktualizace webu, ovládání e-shopu, či třeba jen psaní PR článků. Technická podpora je samozřejmostí.

3
Zrealizujeme projekt

V dohodnutém termínu dokončíme realizaci projektu. V průběhu Vám pravděpodobně navrhneme několik přínosných změn. Nevěříme v dokonalé teoretické plánování.

2
Navrhneme optimální řešení

Vyhodnotíme informace, které jsme od Vás i z dalších zdrojů získali. Navrhneme optimální řešení s ohledem na kvalitu i na cenovou dostupnost. Samozřejmostí je také vize budoucího rozvoje.

1
Zjistíme Vaše potřeby a přání

Potřebujeme znát Vaši, alespoň základní představu, o předpokládaných cílech. Seznámíme se s Vašimi prodejními metodami i s Vaším sortimentem, případně službami, které poskytujete.

 
 

Jaké máme výsledky?

Ukázky naší práce najdete v sekci Reference. Principiálně se dá říci, že pracujeme pro naše zákazníky, jak nejlépe umíme. Tvoříme weby a e-shopy a průběžně je udržujeme a aktualizujeme. Zákazníkům, kteří se nechtějí zabývat internetovými záležitostmi, provozujeme internetové obchody nejen po stránce údržby a aktualizace ale i s kompletním servisem. To znamená, že odbavujeme objednávky, objednáváme dopravu zboží a řešíme vše co souvisí s provozem e-shopu. Nezanedbatelnou částí naší práce je internetová reklama a on-line marketing.